1. Save the date! | PONEC – theatre for dance | 21st November 2014 | 5:00 p.m. – 0:00 p.m. | Theatre Night 2015 | FREE ENTRY
  1. PONEC – theatre for dance is going to participate in this year’s Theatre Night again. You can take a guided tour and peek at the interiors of the theatre for dance and motion art, participate in a workshop for the audience and discussions with choreographer Bridget Fiske, which is going to take place as a part of the international project BeSpectACTive about social theatre projects and a creative process. The evening programme is going to present Salome, a dance silent movie Salome (1923) directed by Charles Bryant accompanied by DJ Johana with her dance set.
  1. The programme is freely accessible and free of charge.
  1. Email (for questions about the Theatre Night / bookings): lukas.jiricka@tanecpraha.eu

  1. Phone (for questions about the Theatre Night / bookings):
    222 721 531
  1. NOC DIVADEL: Divadlo a svoboda 30 let svobody, které slavíme v tomto roce, se jednoduše nemohlo nepromítnout i do letošní Noci divadel. Ano, přesně tak jako tomu bylo po minulá léta, má Noc divadel své specifické téma, v duchu kterého by se mohl program Noci divadel každého zapojeného divadla nést. V tomto roce připadla Noc divadel na 16. listopad, což do značné míry ovlivnilo i téma, které je v tomto roce následující: „Divadlo a svoboda“. My jsme si pro Buranské i neburanské diváky, kteří by chtěli zavítat k nám do divadla, připravili opravdovou nálož nezávislého a svobodného umění. Vybírali jsme pro vás to nejlepší, dle vlastních možností a schopností, nakonec jsme ve výsledku rozhodli dle vlastní vůle a tudíž za výsledný program poneseme i přiměřenou odpovědnost. Ptáte se, na co se můžete těšit? Zvláště si Vás dovolujeme pozvat na hostující představení Saudade Alice Minár a vypravěčské představení Martina Haka. Tož dondite!

Kontakt pro rezervaci: noc@idu.cz