Divadlo Bolka Polívky

17.11.2018 od 16:00

Divadlo Bolka Polívky

Vhodné pro rodiny s dětmi

Jakubské nám. 5

Brno

www.divadlobolkapolivky.cz  

Facebook

Divadlo Bolka Polívky se připojuje k Noci divadel, která letos připadá na 17. listopadu. 

V každou celou hodinu, tedy již od 16.00 a dále v 17.00, 18.00 a 19.00 mohou diváci v sále zhlédnout pásmo němých grotesek velikánů jako byli Charlie Chaplin, Buster Keaton, Max Linder a Laurel a Hardy s živým klavírním doprovodem. 

Foyer divadla se pak přemění na příjemný pokojíček, ve kterém herečky Barbora Seidlová, Nikola a Daniela Zbytovská z Divadlo MALÉhRY budou pro děti číst z nové knížky „POHÁDKY a MALÉhRY“ a dospělí se můžou těšit na „ČTENÍ K POLÍVCE“.

POHÁDKY a MALÉhRY - děti se v 16.30 a v 17.30 dozvědí o strašidle, jež se bálo strašit, nebo o kulatém Pepíčkovi, který se tak nacpával sladkými dorty až z něho byla koule a kutálel se bezvládně po školní tělocvičně z rohu do rohu. 
“Žijí mezi námi. Čarodějnice, strašidla, hastrmani i podivné okřídlené bytosti. Žijí v našich domácnostech, v šuplících sekretářů, kredenců a skříní. Stačí jen otevřít dveře od domu nebo dvířka skříňky a jsou tu!” 

ČTENÍ K POLÍVCE - na své si přijdou i dospělí, kromě pohádek zazní od 18.30 a 19.30 také několik úsměvných fejetonů o cestování, uklízení a šmírování, ke kterým bude po celý večer podávaná výtečná gulášová polévka. 

A jelikož k Divadlu Bolka Polívky neodmyslitelně patří klauni a šašci, můžete se jimi na chvíli stát i vy.

Na pokladně bude k zakoupení za 10 Kč klaunský nos, se kterým vám bude vstup na Noc divadel umožněn.
IDU.jpg
mk.jpg
EUTN2.jpg
Praha.jpg
loga.png
olomouc.jpg
DPP.jpg
create2.jpg
čd.jpg
rail.jpg
5.png
vltava.jpg
wave.jpg
a2.jpg
divadlo.jpg
idivadlo.jpg
proti šedi.jpg
instinkt.jpg
dn.jpg
expa.jpg
2.png
co_kdy_kde.jpg
kult.jpg
brnojpg.jpg
radio_1.jpg